KONST / Litografier / Litografi 17298015
nr 1729 8015
Ferdinand Boberg
(1860-1946), Sverige
Litografi, Signerad, "Franskt medeltidsslott". Bildmått: 46x31 cm, yttermått inklusive ram: 72x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 6 oktober 2025
kl 19:18:13
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
Ferdinand Boberg
Läs mer om Ferdinand Boberg